Existují tři možnosti, ve kterých Vám jsme pomocnou rukou:

1. Vy jako zákazník máte představu o určité značce vozu, který bychom Vám měli dovézt.

Z naší praxe Vám poradíme, co lze a co nelze, zda se Vaše cenová kalkulace blíží realitě a eventuálně Vám můžeme doporučit vhodnou alternativu.

2. Potřebujete auto, ale netušíte, jaký typ vozidla a značku byste si měli koupit.

Vyzpovídáme Vás, zjistíme, pro jaké účely auto potřebujete a kolik je váš „cenový strop“. Zeptáme se, na jaké účely by mělo vozidlo sloužit, zda jako rodinné vozidlo, druhé auto do rodiny, pro pracovní účely, auto na důchod atd.

Když auto přivezeme, následuje:

1.

PROHLÍDKA VOZU (Pokud máte bydliště daleko, auto Vám nafotíme a po komplet servisu si ho již odvážíte)

2.

SERVIS (výměna filtrů a olejů, rozvodů, ...) Pokud při servisování vozidla objevíme něco, čeho jsme si při koupi vozu nevšimli (čepy, brzdy, atd...) – tato oprava je v naší režii.

3.

dovozová STK

4.

KOMPLETNÍ VYČIŠTĚNÍ VOZU

5.

REGISTRACE NA MAJITELE

TOTO VŠE JE V CENĚ VOZU -  nic neplatíte, nemusíte nikde nic vyřizovat, pouze si auto převezmete.

3. Vyberete si auto v zahraničí sami.

Na zahraničním webu prodejů aut najdete vůz. Nejprve ho prověříme a pokud vše vypadá v pořádku, jedeme se na vůz podívat. Díky naší více jak dvacetileté zkušenosti nikdy nevybereme auto, u kterého bychom zjistili špatný stav. Pokud auto nepřivezeme, Vy jako zákazník naši cestu nehradíte. Jestliže auto přivezeme, po STK a registraci SPZ auto předáváme, poté platíte náklady (doprava, STK a registrace). Servis vozu je možný po další konzultaci a schválení Vámi.

Kontaktujte nás

tel: 777 054 309